подія

подія

Форум Вільного Покоління 2016

Free Generation Forum — відкритий майданчик для обговорення сьогодення, минулого, а головне, майбутнього вільної України.

дата та час

22.10.2016

опис

Free Generation Forum — відкритий майданчик для обговорення сьогодення, минулого, а головне, майбутнього вільної України. Експерти з усього світу зустрічаються з тими, від кого залежить це майбутнє: з першим вільним поколінням, яке виросло на території колишнього СРСР.

Чому реформи відбуваються не так швидко, як хотілося б? Чим небезпечний популізм? Як перемогти корупцію? Чи стає світ вільнішим? Як боротись з перешкодами, створеними державою? Ці та інші питання були обговорені на Free Generation Forum.

Команда організаторів намагається зробити кожен наступний форум більш корисним для його учасників. У минулому році в рамках форуму проходила панельна дискусія «Зміни знизу: як реформувати країну, не перебуваючи на держслужбі» з представниками кількох громадських організацій (EasyBusiness, VoxUkraine, «Нова Країна», BFMC). Кожен з них розповів про ідеї для вільного покоління, які могли б отримати підтримку громадськості. Цього року працювала демо-зона, в якій були представлені найбільші українські громадські організації та аналітичні центри.

Що було на форумі

Програмне лідерство у Free Generation Forum 2016 належало Bendukidze Free Market Center (BFMC) і Reed. BFMC разом з партнерами і відомими українськими експертами представили три блоки Agenda for Ukraine — плану радикальних реформ, який змінить динаміку інтелектуальної та політичної дискусії в Україні.

Reed розповів про ідеї свободи, про те, як позбутися Левіафана — держави, що прагне контролювати ті чи інші аспекти соціального або економічного життя. Разом з зарубіжними та українськими інтелектуалами було обговорено приватну ініціативу, інновації, що дозволяють обійти бар'єри, зведені політиками і бюрократами.

Коротка історія форуму

Минулого року понад 700 учасників взяли участь у форумі. Усі матеріали Free Generation Forum 2015 (записи лекцій і дебатів, фото, інтерв'ю зі спікерами та відгуки в ЗМІ) можна знайти на сайті. Серед спікерів були Саша Боровик, Юлія Ковалів, Олександр Пасхавер, Андрій Ілларіонов, Віктор Пинзеник, Олександр Данилюк, Олександр Нойнець, Тимофій Милованов і багато інших. У 2014 році ми провели European Students for Liberty Ukraine Summit пам'яті Кахи Бендукідзе.

Організатори конференції

Reed — інтернет-журнал вільного покоління. Ми стежимо за реформами, проводимо лекції в університетах, публікуємо колонки експертів, намагаючись разом з ними зрозуміти, яке майбутнє нас чекає і яка роль у цьому майбутньому відведена особистості, а яка — державі.

Bendukidze Free Market Center — незалежний український аналітичний центр, створений друзями та однодумцями видатного реформатора Кахи Бендукідзе, задля розповсюдження ідей свободи, відкритого урядування та вільної економіки.

European Students for Liberty — міжнародна організація, яка об'єднує молодь, що підтримує принципи вільного ринку, обмеженого впливу держави та індивідуальної свободи.