подія

подія

Презентація індексу “Економічна свобода у світі – 2016 рік”

Запрошуємо взяти участь у презентації “Економічна свобода у світі” та обговоренні того як розмір уряду, правова система, доступ до стабільної валюти, свобода торгівлі та регулювання кредитів, праці і бізнесу впливають на економічну свободу в Україні.

дата та час

22.03.2017

16:00

опис

22 березня о 16:00 за адресою вул. Володимирська 49А (Inveria, зал Open Space) відбудеться презентація перекладеного українською мовою індексу “Економічна свобода у світі” Інституту Фрейзера.

Звіт “Економічна свобода у світі” (www.freetheworld.com) - провідна система вимірювання рівня політичної та інституційної підтримки економічної свободи у 159 юрисдикціях, а також визначення їх місця у рейтингу за п’ятьма критеріями: розмір уряду, правова структура і захист права власності, доступ до стабільної валюти, свобода торгівлі на міжнародному рівні та регулювання кредитів, праці і бізнесу. Інститут Фрейзера готує рейтинг у співпраці з Мережею економічної свободи, групою незалежних дослідницьких та навчальних інститутів з майже 100 країн та територій. 

У рамках заходу, окрім презентації, відбудеться панельна дискусія на тему “Економічна свобода в Україні: стан та перспективи”, під час якої буде обговорено такі складові економічної свободи як розмір держави, правова система, доступ до стабільної валюти, свобода міжнародної торгівлі та регулювання.

Реєстрація обов'язкова! goo.gl/tWwGPM