публікація

новини

28.12.2017

Офіційна заява Atlas Network

З огляду на недавні події довкола BFMC, Atlas Network підготували офіційну заяву на підтримку Центру.

Atlas Network - неприбуткова організація, що базується у Вашингтоні і фінансується винятково за рахунок приватної благодійності, та не має жодних зв'язків чи зобов'язань перед будь-якими урядами чи державними ресурсами. Ми співпрацюємо з незалежними організаціями, які просувають дослідницьку та освітню діяльність, пов'язану з вільним підприємництвом, економічною свободою та економікою. Уся наша грантова підтримка надається на конкурсній основі.
Bendukidze Free Market Center - надійний партнер Atlas Network в Україні. Ми підтримуємо організації, які комунікують ідеї економічної політики та залучають акторів громадянського суспільства до публічного діалогу.
Важливим для нашого підходу є визнання того, що поступальний шлях для будь-якої країни повинен визначатися та просуватися громадянами цієї країни у законний та прозорий спосіб, а не іноземними суб'єктами або інтересами. Bendukidze Free Market Center послідовно демонструє нам свою незалежність та цілісність в освітньому підході до державної політики в Україні.
Ми продовжуємо вітати їхні зусилля у просуванні, з демократичними та прозорими цінностями, рішень державної політики, які, на їхню думку, найкраще відповідають інтересам українського народу.

Atlas Network letter of support