публікація

звіт

20.03.2023

Результати шкільного етапу Економічної Олімпіади

Понад 4300 українських школярів взяли участь в шкільному етапі Олімпіади, дізнайтеся хто з них пройшов далі!

Понад 4300 українських школярів отримали можливість перевірити своє економічне мислення, взявши участь в шкільному етапі Економічної Олімпіади.

Щиро вдячні нашим партнерам Economic Fundamentals Initiative та INEV за можливість доєднати українських дітей до цього міжнародного інтелектуального змагання. Нам вдалося покрити усі регіони України, окрім Криму.

Також дякуємо усім нашим шкільним координаторам, місцевим партнерам та департаментам освіти за підтримку і допомогу з залученням учасників, а саме Освіторії, Prometheus, Малій академії наук України, savED, Teach for Ukraine.

Усіх учасників було поділено на 5 регіонів: Захід, Схід, Центр, Південь та Північ. На основі результатів дітей було сформовано регіональні рейтинги та визначено прохідний бал для регіонального етапу. Для того, щоб пройти далі, учасникам потрібно було відповідати комбінації двох критеріїв: набрати прохідний бал та увійти до топ-5 свого навчального закладу.

Вітаємо усіх учасників Олімпіади, вже працюємо над вашими сертифікатами! З кимось з вас зустрінемося на наступному етапі, з рештою надіємося побачитися наступного року!

Для учасників регіонального етапу, він відбудеться в першій половині квітня, дати, місця проведення, і формат конкурсу оприлюднимо незабаром.

З оновленими регіональними рейтингами можна ознайомитись нижче:

Рейтинг Учнів Олімпіади з Економіки по областях - Захід-2

Рейтинг Учнів Олімпіади з Економіки по областях - Південь

Рейтинг Учнів Олімпіади з Економіки по областях - Північ-2

Рейтинг Учнів Олімпіади з Економіки по областях - Схід-2

Рейтинг Учнів Олімпіади з Економіки по областях - Центр