подія

подія

Форум економічної свободи

BFMC запрошує усіх охочих взяти участь у першому міжнародному Форумі економічних свобод, який відбудеться 22 вересня за адресою вул. Антоновича, 50.

дата та час

22.09.2017

10:00

опис

22-24 вересня до України вперше завітають провідні економісти та укладачі звіту “Економічна свобода у світі”, такі як Fred McMahon (Fraser Institute), Robert Lawson (Southern Methodist University), James Gwartney (Florida State University), Ian Vasquez (Cato Institute) та багато інших для обговорення методологічних аспектів підготовки індексу, а також останніх тенденцій, на які він вказує.

Користуючись нагодою, Bendukidze Free Market Center організовує міжнародний Форум економічної свободи, який відбудеться 22 вересня, та буде присвячений обговоренню стану економічної свободи в Україні та рекомендацій щодо його покращення.  Програмою заходу передбачено участь представників бізнес середовища та “чемпіонів свободи” – активістів, громадських діячів – діяльність яких спрямована на розширення свободи у нашій країні. Ми не обійдемо увагою і таку актуальну тему як свобода слова під час військових дій.

Численні дослідження підтверджують, що економічна свобода сприяє процвітанню та є необхідною умовою демократичного розвитку. Вона звільняє людей від залежності від уряду у плановій економіці та дозволяє їм приймати економічні та політичні рішення самостійно. Згідно зі звітом “Економічна свобода у світі” Інституту Фрейзера, за цим показником Україна посідає останнє місце в Європі. Саме тому зараз, як ніколи раніше, актуально зрозуміти, що обмежує економічну свободу в Україні і як усунути ці бар’єри.

Реєстрація за посиланням – goo.gl/mXzevc.

Програма Форуму економічної свободи

Slide1

До зустрічі на Форумі економічної свободи!