Про нас

про
нас

Місія

Bendukidze Free Market Center створений з метою сприяти свободі, обмеженому відкритому уряду та вільному ринку шляхом аналізу та розробки нових і сучасних варіантів політики та прямої взяємодії з особами, які приймають рішення, в уряді, бізнесі та громадянському суспільстві.

Мета

Створити вільне, відкрите та прозоре суспільство, засноване на індивідуальній та корпоративній свободі.

співзасновники

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЮК

Міністр фінансів України, екс-заступник Голови Адміністрації Президента України. Має більш ніж п'ятирічний досвід реформування держави на вищих урядових посадах. До державної служби Олександр займався стратегічним консалтингом в McKinsey&Co та декількох фінансових організаціях.

МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ

Екс-Президент Грузії, губернатор Одеської області. Його ім'я асоціюється з радикальними реформами у сфері лібералізації, дерегулювання та спрощення надання державних послуг.

ЮЛІЯ ТИЧКІВСЬКА

Віце-президент з менеджмент освіти Київської школи економіки, навчального закладу світового рівня, а також лідера в області консультування з питань політики та її розробки в Україні. Також, Юлія - громадська активістка та засновниця Відкритого Університету Майдану.

ВОЛОДИМИР ФЕДОРИН

Провідний економічний журналіст та громадський діяч, екс-редактор Forbes Україна з більш ніж десятирічним досвідом роботи в бізнес-медіа. Володимир автор книги "Дорога до свободи. Діалоги з Кахою Бендукідзе", виданої українською, російською та грузинською мовами, та співавтор "Четвертої республіки", виданої українською, російською та англійською мовами.
команда

ВОЛОДИМИР ФЕДОРИН

Директор

НАТАЛІЯ МЕЛЬНИК

Комунікаційний директор

До роботи у Центрі була менеджером з організаційного розвитку в декількох організаціях. Аспірантка Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України. Займалася дослідженням проблеми державного суверенітету в умовах розгортання глобалізаційних процесів, а також аналізом політичної ідентифікації в українському суспільстві. Випускниця Національного університету "Києво-Могилянська академія", спеціальність політологія.

ЯНА БУГРІМОВА

Експерт Bendukidze Free Market Center

Експерт Bendukidze Free Market Center Координатор Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України, Директор ТОВ “Центр реформ”. Була ініціатором та активним учасником розробки законодавства, спрямованого на створення ефективного власника житла в багатоквартирних будинках, створення умов для реконструкції та термомодернізації житлових будинків, демонополізації послуг з обслуговування багатоквартирних будинків.

Сергій Марченко

Експерт Bendukidze Free Market Center

Заступник Міністра фінансів України. До роботи в центрі з 2011 року працював координатором впровадження реформ Координаційного центру з упровадження реформ при Президентові України (поза штатом). Брав участь у розробці Бюджетного кодексу України, прийнятого у 2014 році. Координував написання пакету законопроектів щодо зміни системи фінансування та автономізації закладів охорони здоров’я.

Сергій Коваленко

Експерт Bendukidze Free Market Center

Працював у Координаційному центрі з упровадження реформ при Президентові України, займався питаннями реформування правоохоронних органів. 13 років прослужив у одному із розвідувальних органів України, займався стратегічним аналізом.