подія

подія

Free Market Road Show Kyiv 2016

Вже вісім років Австрійський економічний центр у співпраці з провідними науково-дослідними центрами і університетами щорічно проводить Free Market Road Show, подорожуючи країнами Європи.

дата та час

24.05.2016

опис

Вже вісім років Австрійський економічний центр у співпраці з провідними науково-дослідними центрами і університетами щорічно проводить Free Market Road Show, подорожуючи країнами Європи. Завданням Туру є об'єднання зусиль видатних економістів, політиків та бізнесменів для вирішення нагальних економічних проблем, і, при цьому, популяризація ідей вільної економіки та індивідуальної свободи.

Цього року FRMS вже побував більше ніж у двадцяти країнах, і його лейтмотивом є податки, а саме податкова гармонізація в ЄС та "фіскальні оазиси". 24 травня Тур зробив зупинку і в Києві. Під час першої панелі обговорення теми "Смерть та податки" велося за участі Barbara Kolm (Austrian Economics Center), Yaron Brook (Ayn Rand Institute), Ron Manners (Mannwest Group), Federico Fernandez (Austrian Economics Center) та Володимир Котенко (Ernst&Young).

Другу панель було присвячено презентації програми радикальних реформ Bendukidze Free Market Center. Свою думку щодо економічної ситуації в Україні висловили Володимир Федорин (Bendukidze Free Market Center), Тимофій Милованов (Kyiv School of Economics) та Павло Кухта (Стратегічна група радників при Кабінеті міністрів України). Учасники FMRS також отримали можливість поспілкуватися з Ms Hermine Poppeller (Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Києві) та Олександром Данилюком (Міністр фінансів України).

Співорганізаторами туру в Україні були Bendukidze Free Market Center та Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit.

фото
відео
відео