проект

проект

28.12.2016

PIDRAHUY.ORG: ПІДРАХУЙ СВОЇ ПОДАТКИ

PIDRAHUY.ORG – калькулятор для підрахунку податків, який розповість куди та скільки коштів витрачала держава у 2016 році, чому держфінансування часто є недостатнім та чи може громадськість контролювати держвидатки.

Щорічно державний бюджет України наповнюється коштами, майже 90% яких є податковими надходженнями. Передбачається, що загальна сума держвидатків за 2016 рік сягне майже 856 мільярдів гривень. Куди ж витрачаються кошти з наших з Вами кишень? Відповідь на це та багато інших запитань дасть pidrahuy.org – калькулятор для підрахунку податків, метою якого є ознайомити усіх охочих з основними податками та статтями державних видатків.

Податковий калькулятор Bendukidze Free Market Center є адаптацією онлайн програми Lithuanian Free Market Institute відповідно до українського законодавства. Проект реалізовано за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Отже, якщо Вас цікавить те, куди та скільки коштів витрачала держава у 2016 році, чому держфінансування часто є недостатнім та чи може громадськість контролювати держвидатки – заходьте на pidrahuy.org!

Bendukidze Free Market Center – незалежний український аналітичний центр, створений у 2015 році друзями та однодумцями видатного реформатора Кахи Бендукідзе задля розповсюдження ідей свободи, відкритого урядування та вільної економіки.

Lithuanian Free Market Institute - приватна, некомерційна, непартійна організація, створена у 1990 році з метою просування ідей індивідуальної свободи і відповідальності, вільного ринку та обмеженого втручання з боку уряду.

pidrahuy_preview