проект

проект

19.06.2017

Бібліотека свободи

Бібліотека свободи – унікальна книжкова програма, метою якого є ознайомлення українського читача з бестселерами та світовими новинками про економічну свободу, історіями успіху в умовах вільного ринку, обмеженого урядування, тощо.

Шановний читачу,

Перед Вами проспект книжкової програми Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе. Ми віримо у те, що ключ до щастя і процвітання для усіх країн один і той же – вільна творчість вільних людей. Ми віримо у здатність ідей змінювати життя людини, і саме тому вважаємо своєю місією поширювати ідеї свободи в Україні.

Для того, щоб наздогнати сусідів, які вирвалися далеко вперед, нам потрібно рухатися набагато швидше, ніж вони. "Потрібно стати чемпіоном реформ, щоб показати середній результат", – сказав одного разу щодо схожого приводу Каха Бендукідзе.

Одна з причин, що заважають Україні швидко розвиватися, – багатометрові шари інтелектуального мотлоху, яким забиті голови наших політиків, випускників універститетів і – ніде правди діти – наших публічних інтелектуалів. "Бібліотека свободи" – це внесок Центру і наших партнерів в українське Просвітництво, У боротьбі з неправдою та невіглаством немає зброї сильніше, ніж ясна, яскрава і гостра книга.

Володимир Федорин

Співзасновник і директор

Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе