публікація

новини

20.06.2017

Леван Варшаломідзе приєднався до BFMC 

Леван Варшаломідзе приєднався до нашого Центру і відповідатиме за співпрацю з органами виконавчої влади та міжнародними партнерами щодо наявних та майбутніх проектів.

«Мене привабила місія Центру акумулювати наявний досвід для створення вільного, відкритого і прозорого суспільства, як і його амбіції щодо розробки альтернативних сценаріїв і шляхів, які забезпечать швидкий розвиток України, – підкреслює пан Варшаломідзе. – Я вважаю, що наша співпраця буде плідною і довготривалою. Я готовий запропонувати свіжі підходи до існуючих проектів, а також маю натхнення створити нові».

Пан Варшаломідзе приєднується до Центру Бендукідзе з вражаючим послужним списком планування і впровадження реформ та як керуючий партнер компанії LVP Project Management and Consulting. На посаді голови уряду Автономної Республіки Аджарія, Грузія, в 2004-2012 роках, він відповідав за реконструкцію та розвиток регіону і став автором «батумського дива». Під його керівництвом столиця автономної республіки, Батумі, перетворилась на потужний курорт та міжнародний фінансовий центр.

«Рішення пана Варшаломідзе приєднатися до Центру Бендукідзе посилює нашу організацію у виконанні її місії, – констатує директор  Володимир Федорин. – Досвід його роботи на чолі уряду Аджарії говорить про те, що ідеї економічної свободи – це не якісь теоретичні міркування, а потужний інструмент сталого розвитку».

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном 044 355 57 43, або електронною поштою INFO@BENDUKIDZE.ORG.

image1-3