публікація

звіт

26.09.2017

Фред Макмехон: Україна, світ та економічна свобода

Пропонуємо ознайомитися з презентацією одного зі спікерів Форуму економічної свободи, Фреда Макмехона, керівника проекту Економічна свобода у світі.

22 вересня у Києві відбувся перший Форум економічної свободи, присвячений обговоренню стану економічної та інших видів свободи в Україні, а також рекомендацій щодо його покращення. У заході взяли участь провідні економісти та укладачі звіту “Економічна свобода у світі” Фред Макмехон (Fraser Institute), Роберт Лоусон (Southern Methodist University), Майкл Уокер (Fraser Institute), Андрій Ілларіонов (Cato Institute) та багато інших.

Фред Макмехон, дослідник Fraser Institute, керівник проекту "Економічна свобода у світі" та координатор Economic Freedom Network, був одним із учасників першої дискусійної панелі на тему "Від третього світу до першого через економічну свободу". У своєму виступі Фред говорив про індекс економічної свободи у світі, компоненти економічної свободи, вплив економічної свободи на процвітання та розвиток, її зв'язок із бідністю, нерівністю, політичними та громадянськими правами. Заключна частина презентації була присвячена ситуації в Україні та її порівнянню з іншими країнами.

Презентація "Україна, світ та економічна свобода"